Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Декада з професії

У Старобільському відділенні РЦПО було проведено декаду з професії «Слюсар колісних транспортних засобів».

У Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» було проведено декаду з професії «Слюсар колісних транспортних засобів» з предметами інформатика та історія України. З метою підвищення рівня професійної майстерності, підвищення інтересу до обраної професії з 10 по 20 квітня 2018 року в Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» була проведена декада з професії «Слюсар колісних транспортних засобів» з предметами інформатика та історія України. В рамках декади пройшли різноманітні заходи: конкурс «Кращий за професією», екскурсія, онлайн-тестування, відкриті уроки та зустрічі.

Конкурс проводився в два етапи: перший етап – перевірка теоретичних знань, другий – виконання слюсарних і ремонтних робіт, де прийняли участь 15 здобувачів освіти відділення. За результатами  першого конкурсу, який складався з 34 завдань – 32 в тестовій формі та 2 завдання з розгорнутими відповідями в письмовій формі, в ІІ-й тур пройшло 6 учасників. В другому турі завдання були зв’язані з ремонтом та обслуговуванням автомобіля : виконати технічне обслуговування АКБ, розбирання та складання маточини колеса та регулювання підшипника маточин заднього колеса автомобіля ЗАЗ-1102 «Таврія» , регулювання теплового зазору клапанів двигуна ЗІЛ-130. За результатами останніх завдань перше місце зайняв Антон Борисенко – І курс професії «Машиніст крана автомобільного».

З метою ознайомлення із сучасним обладнанням здобувачі освіти першого курсу з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» відвідали з екскурсією підприємство СТО «Лада-Сервіс», під час якої ознайомились з історією підприємства, видами услуг , що пропонує СТО, його структурою (цехи, їх виробничі зв’язки), марки автомобілів, з якими працює СТО, сучасне обладнання, яке використовують автослюсаря, перспективи розвитку підприємства тощо. Також учасників проінформовано про наявність потреби в кадрах на підприємствах, високий рівень заробітної плати, гідні умови праці та наглядно продемонстровано специфіку роботи цих підприємств «з середини».

З учнями ІІІ курсів нашого центру була проведена зустріч з працівниками поліції, відповідальними за безпеку дорожнього руху  в Старобільському районі. Бесіда виявилась змістовною та цікавою, де були розглянуті такі питання, як стан аварійності в Старобільському районі, висвітлені види порушень ПДР, які вплинули на зріст дорожньо-транспортних пригод, нові розміри штрафів за різні види порушень ПДР, а також учні отримали  відповіді на свої питання стосовно ПДР.

 

За інформацією методичної служби
Старобільського відділення
ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019