Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Універ» – володар кубку

Жіночі команди з волейболу своїм турніром підводили підсумок виступів збірних команд у «Фестивалі спорту».

Стало вже звичним, що вболівальники на майданчику не побачили команд НН ІФВС. Фаворитом турніру вважалися дівчата «Універу», які в своєму складі мають Тетяну Кулинченко (ФПН), Ірину Плясулю та Дарину Задорожню (обидві ІЕБ). Ці гравці вже «понюхали пороху» волейбольних баталій до вступу на навчання в університет, і тому тут виділялися своєю грою. Окрім них  колір «Універу» захищали Яна Кагала, Тетяна та Ольга Мартиненки, Крістіна Лисенко (всі ІПП) та Наталія Меженська (ІЕБ). Жодних шансів для суперниць.

Спочатку впевнено переграли збірну коледжів та РЦПО з рахунком 2:0 по партіях 25:11 та 25:6. А потім і Лисичанський педколедж 2:0 по партіях 25:6 та 25:8. Здобувши дві перемоги, «Універ» став володарем кубку ректора з волейболу у «Фестивалі спорту». За друге місце зустрічалися Старобільська та Лисичанська команди. Щоб визначити переможця, команди зіграли три партії, де кожна партія проходила в напруженій боротьбі. Емоції та азарт гравців перекривали їх майстерність, і вболівальники активно підтримували їхні дії.

Перша партія за лисичанами – 28:26, друга також з мінімальною перевагою закінчується, але вже на користь старобільчанок 25:22. Вирішальна третя партія. Початок рівний, як за грою так і за рахунком, а кінець партії краще провели лисичани і виграли з рахунком 15:12 і матч з рахунком 2:1, і посіли друге місце. Кращим гравцем турніру визнано Тетяну Кулинченко.

Змаганнями «Фестивалю спорту» завершився спортивний 2017-2018 навчальний рік в університеті. У цих змаганнях брали участь лише збірні команди структурних підрозділів, до складу яких входили кращі з кращих  спортсменів-студентів. «Фестиваль спорту» стане традиційним змаганням і збільшиться кількість видів спорту, що входять до його програми. Це, по-перше, переглянути позанавчальну діяльність в структурних підрозділах з фізичного виховання.

Потрібно проводити секційну роботу з видів спорту для зростання майстерності учасників змагань. Ця секційна робота відбуватиметься протягом навчального року і тому велике прохання до керівництва університету і структурних підрозділів створювати для студентської молоді належні умови для тренувань, а також відправляти команди для участі в змаганнях. Чому Лисичанський педколедж брав участь в усіх видах спорту цьогорічного «фестивалю спорту», а флагман університетського спорту НН ІФВС спромігся лише на один вид? А це важлива деталь профорієнтації для студентів коледжів.

           

Голова спортивного клубу
П. В .Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019