Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Марафон актуальних професій

25 квітня у м. Сєверодонецьку на базі Хіміко-механічного технікуму  відбувся завершальний етап профорієнтаційного заходу «Марафон актуальних професій».

Тут розмістили свої експозиції  навчальні заклади Луганщини. Серед них Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, а також його відокремлені підрозділи: Брянківський коледж, Лисичанський педагогічний коледж, Регіональний центр професійної освіти, Рубіжанський політехнічний коледж імені Порай-Кошиці.

Участь у «Марафоні» взяли старшокласники Луганської області, освітні послуги їм презентували більше 20  навчальних установ.  Під час масового профорієнтаційного заходу учні загальноосвітніх шкіл мали змогу дізнатися про специфіку професій, за якими навчають у нашому регіоні. Тетяна Шалль  є одним з організаторів «Марафону актуальних професій», каже, що ставили за мету ознайомити шкільну молодь з особливостями роботи працівників різних сфер, які користуються на регіональному ринку праці підвищеним попитом.

Продовжився  «Марафон» пізнавальними  дійствами. Вихованці та викладачі університетів, технікумів, ліцеїв провели для учнівської молоді майстер-класи з терапевтичної техніки малювання з використанням різних прийомів, декорування пряників, сервірування столу, виготовлення коктейлів. З цікавістю юні відвідувачі спостерігали за роботою майстрів, слухали повчальні історії про шлях до професії своєї мрії, виступи представників освітніх закладів, які запрошували майбутніх абітурієнтів на навчання.

Отримавши нові знання про світ професій, учні пройшли тестування з метою професійного самовизначення і  взяли участь у тематичних вікторинах, іграх і забавах, наповнених цікавим і корисним змістом.

Олена Смитаніна,
Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019