Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Універ» – найкращий

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся «Фестиваль спорту».

Заключним видом «Фестивалю спорту» став волейбол. Першими стартували чоловічі команди, але на жаль, боротьбу вели лише три збірні. Поза грою знову залишилася команда інституту фізичного виховання і спорту. Що там відсутній цей вид спорту, чи щось інше?

Турнір стартував грою колежанських команд Старобільська та Лисичанська. Старобільчани, маючи в своєму складі досвідчених волейболістів Данила Писаного та Богдана Ружина, досить впевнено розібралися зі своїм суперником. 25:4 – рахунок першої партії та 25:11 – другої. Волейболісти Лисичанського педагогічного коледжу поступилися і в другій грі проти «Універу» з рахунком 2:0, а по партіях 25:10 та 25:20.

Матч «Універ» проти збірної коледжів та РЦПО викликав великий інтерес серед болівальників. На майданчик виходили гравці збірної університету, які кращі в Старобільському районі з тією різницею, що вони грають за різні команди. Писаний та Ружин за збірну коледжів та РЦПО, Євген Маслійов, Юрій Щербак, Богдан Шевченко за «Універ». Надії вболівальників на цікавий матч були виправдані. Про це свідчить рахунок першої партії 25:23 на користь «Універу». По ходу партії визначити переможця було важко, рахунок змінювався на бік то однієї, то іншої команди, а от міцніші нерви були в «Універа».

Друга партія також проходила в цікавій грі і всіх тримала в напрузі. Бажаючи здобути перемогу, гравці допускалися помилок, які дорого коштували команді. Кінцівку партії краще зіграли «універівці» і здобули перемогу з рахунком 25:20, та матч з рахунком 2:0 і стали володарями кубку ректора з волейболу в «Фестивалі спорту». Кращим гравцем визнано капітана команди «Універ» Євгена Маслійова.

 

Голова спортивного клубу
          П.В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019