Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Весняні фантазії

На факультеті природничих наук відбувся конкурс-виставка квіткових композицій «Весняні фантазії».

Створити власними руками маленьке диво – це приємно і захоплююче, а до того ж ще й корисно. Сьогодні  у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка вражаючою красою вітав факультет природничих наук.

Не секрет, що цього року факультет відзначає 95-річчя.  До ювілею організували  низку заходів, а також дружнім колективом викладачів та студентів було вирішено відродити традиції, які започаткували ще у Луганську. Однією з них є конкурс-виставка квіткових композицій «Весняні  фантазії».

Різноманітні пахощі і фарби, яскравість та індивідуальність  – саме так можна описати роботи студентів. Адже дійсно кожна композиція увібрала в себе щось особливе. Так, студенти-географи вмістили у композиції карти світу, і до того ж з хитрощами та розумом підійшли до квіткових букетів. Вони не просто виявили  оригінальність, а посадили букет у горщик для квітів. За словами Карини Яковлєвої, студентки 2 курсу спеціальності «Середня освіта. Географія», це було зроблено задля того, щоб потім знову висадити квіти і тим самим зберегти природу.

А ось несподіванкою  для присутніх стали композиції студентів-біологів. Окрім букетів з квітучих гілочок дерев, вони презентували чучела тварин і птахів, які зробили власноруч. Тож, на виставці з’явились  фазан та горобчик, ящірка і навіть білка. Наталія Мацай зауважила, що така виставка стане традиційною.

 Переможців обирали за номінаціями. Серед них  «Оригінальність», «Натхнення»,  «Найкраща колективна робота», «Фантазія» та ін.

Сьогодні було багато переможців, і ми вітаємо їх! Бажаємо подальшого творчого та професійного розвитку!

Олена Смитаніна, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019