Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат області з пауерліфтингу

У м. Кремінна відбувся чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу.

Чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок вже традиційно відбувся в м. Кремінна, де розташовується НН ІФВіС ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка».  Студенти-спортсмени цього навчального закладу вносять вагомий внесок в успіхи українського пауерліфтингу на міжнародній арені.  Тому в рік 30-річного ювілею Федерації пауерліфтингу України і було вирішено провести чемпіонат області на базі НН ІФВіС.

На церемонії урочистого відкриття змагань з вітальним словом та побажаннями успіхів виступили директор НН ІФВіС Полулященко Юрій Михайлович, начальник Луганського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Острецов Віктор Васильович, представник управління молоді та спорту ЛОДА Бутов Віталій Миколайович.

Цінними призами за успіхи в розвитку пауерліфтингу Луганської області були відзначені магістранти та випускники НН ІФВіС: ЗТУ Івженко Андрій, МСУМК Пархоменко Сергій, МСУ Шаповалов Михайло.

Що стосується виступів нинішніх студентів, то вони показали непогані результати.  Другий рік поспіль чемпіоном області у ваговій категорії до 83 кг став студент 3 курсу спеціальності «Здоров’я людини» Бондаренко Владислав, встановивши при цьому рекорд області у вправі «тяга» – 288 кг.  У сумі триборства – 595,5 кг (показник КМСУ), який дозволив Владиславу увійти до трійки кращих спортсменів чемпіонату в абсолютному заліку.  У цікавій захоплюючій боротьбі йому поступився студент 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Литвинов Владислав.  Сума 537,5 кг теж є результатом КМСУ.

Вперше взявши участь в змаганнях подібного рівня, студент спеціальності «Фізичне виховання» Шишацький Олексій зайняв друге місце у в/к 66 кг.  Редько Андрій (1 курс, спеціальність «Середня освіта. Фізична культура») став третім у в/к 74 кг.

Серед юніорок відзначилася Кочерова Поліна, студентка УН ІТТОТ.  Вона стала третьою у ваговій категорії понад 84 кг та в абсолютній першості.

Переможці та призери чемпіонату в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями управління молоді та спорту ЛОДА, а також спортивною атрибутикою НН ІФВіС і ФСТ «Спартак».  Команди-переможці та спортсмени, що показали кращі результати в абсолютному заліку були відзначені грамотами ФСТ «Спартак» і призами ЛОВ комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. 

Відмінно відпрацювала на змаганнях суддівська колегія, що складалася в основному з числа студентів НН ІФВіС: Рижкова Валерія, Новикова Любов, Щербак Світлана, Моргосліп Дмитро, Базалей Олександр, Куліков Олег, Бистрянський В’ячеслав.

  Наступний старт – 2 червня, чемпіонат Луганської області серед чоловіків і жінок.

 Галій С.М.,
завідувач кафедри спортивних дисциплін,
ЗТУ з пауерліфтингу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019