Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Молодіжний обмін

Представники ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у молодіжному обміні.

Викладач кафедри східних мов факультету іноземних мов Олена Вікторівна Калашнік та голова студентського самоврядування університету Ярослав Чепель взяли участь у молодіжному обміні у Мур’яні, Латвія. Захід був організований у рамках Програми ERASMUS + та завдяки організації «Креативні думки для культури» (Латвія), яка стала приймаючою стороною даного обміну, та партнерам «Грузинська молодь для Європи» (Грузія), Луганська обласна молодіжна організація «Старт» (Україна), районна бібліотека м. Планге (Литва), «Ліга добровільної праці молоді» (Білорусь). 

Участь стала можлива завдяки Луганській обласній молодіжній організації «Старт», яку представляли 6 активістів Луганщини, у числі яких і представники нашого університету.

Тема обміну – «Використовуй свої права, щоб поважати інших». З 7 по 15 квітня учасники з 5-ти країн мали змогу дізнатися більше про демократію, права людини, мову ненависті та її викорінення, про культуру й традиції інших країн, вивчити базові слова інших мов та просто насолодитися спілкуванням з цікавими людьми, обмінятися досвідом та отримати позитивні враження!

За словами О.В. Калашнік, на заході учасники познайомилися з місцевими жителями, відвідали школу, поспілкувалися з учнями, побачили найвидатніші місця Риги, спробували традиційні Латвійські (і не тільки) страви. Організатори змогли вдало поєднати навчання у неформальній формі та відпочинок, за що ми їм безмежно вдячні! «Не описати тих відчуттів, які я отримала під час участі у даному обміні, адже ті знання та враження є безцінними. Повертаючись додому, кожен учасник нашої команди вже мав план дії, план, який з задоволенням ми всі втілимо у життя, адже ми за дотримання прав людини, за рівність та людяність!», – зазначила Олена Вікторівна.

У подальшому учасники планують  провести презентацію програми ERASMUS + та її можливостей для студентів нашого університету та молоді міста на базі Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» аби якомога більше людей знали про можливості участі у подібних обмінах!

За інформацією викладача кафедри східних мов
О. В. Калашнік

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019