Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Сесія на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти

З 16 квітня 2018 року розпочалась сесія на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти.

Перший етап сесії з 16 по 19 квітня проходив для студентів, які проживають в містах Кремінна та Рубіжне.

На сесію приїхали студенти 1-4 курсів спеціальностей «Середня освіта. Трудове навчання та технології», «Професійна освіта. Транспорт», «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства», «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» денної та заочної форм навчання.

Сесія розпочалась із загальних зборів студентів. Перед студентами виступили заступники директора НН ІТОТТ Н.О. Бикадорова і М.М. Чумак, які привітали студентів з початком занять. Завідувач кафедри, доцент В.В. Бурдун розповів про перебіг навчального процесу, терміни проведення літньої екзаменаційної сесії, порядок проходження технологічних практик.

Після зборів розпочалися заняття з фахових дисциплін. Навчальний процес на сесії забезпечували викладачі кафедри технологій виробництва і професійної освіти доценти В.В. Бурдун, О.О. Беседа, Є.Є. Завгородній, Д.П. Крамаренко.

З 24 квітня розпочались заняття у м. Старобільськ, для студентів, які проживають у Старобільському районі і наближених до нього районах.

Сподіваємося на продуктивну працю протягом усієї сесії.    

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019