Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Декада професії

У Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» була проведена декада професії «Офісний службовець (бухгалтерія)».

З метою  збільшення зацікавленості до обраної професії «Офісний службовець (бухгалтерія)» та стимулювання  професійного зростання педагогів в Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» була проведена декада професії «Офісний службовець (бухгалтерія)» з предметами математика та інформаційні технології. За час проведення декади викладачі та майстри виробничого навчання провели для колег та учнів відкриті заняття й позакласні заходи, в ході яких показали якими професійними навичками  повинні володіти майбутні  кваліфіковані робітники.

Відкрили декаду виставкою плакатів, потім учні І-ІІ курсів були запрошені до навчальної відео-лабораторії, де отримали багато корисної інформації щодо прикладів роботи офісного службовця на різних підприємствах. Також в рамках декади було створено рекламно – інформаційний сейф – збірка презентацій, відеороликів, буклетів учнів на тему «Мій  навчальний заклад – найкращий».

Під час віртуальної гри «Математичний калейдоскоп» учні мали змогу скористуватися онлайн сервісом для проходження тестування та збереження відповідей на поштову скриньку викладача. Проведення бліц-турніру «Бухгалтерські заморочки» було присвячено вивченню бухгалтерського обліку, цікавим фактам з інформаційних технологій та математики, де панувала цікава та невимушена атмосфера. Учасниками заходу були учні І та ІІ курсів : «Знавці» та «Розумники». Захід складався з декількох тематичних блоків: доповіді учнів “Цікаві факти”, конкурсів, презентації, декламування віршів на тему «Бухгалтерський облік».     

З метою формування знань у учнів про складання алгоритмів знаходження відсотка від числа та відпрацювання практичних навиків роботи в електронних таблицях Microsoft Office Excel був проведений відкритий інтегрований урок математики та інформаційних технологій «Алгоритмізація задач на уроках математики». Навчальний матеріал сприяв вихованню  допитливості, самостійності в процесі здобуття міцних знань та інтересу до обраної  професії.   

За результатами проведеного круглого столу «Зустріч поколінь» (районний центр бібліотеки м. Старобільськ) здобувачі освіти дійшли висновку, що ефективно організована бухгалтерська справа є одним із невід’ємних елементів економіки будь-якої країни. «Зустріч поколінь» несла в собі подальшу перспективу сучасної професії Офісний службовець (бухгалтерія) через розуміння тісного взаємозв’язку науки – освіти – практики та покликана сформувати у здобувачів освіти почуття поваги та шани до обраної професії.

 

За інформацією методичної служби
Старобільського відділення
ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019