ВИСТАВКА «ВЕСЕЛКОЮ СПЛЕЛИСЯ КОЛЬОРИ»

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує викладачів, студентів і співробітників узяти участь у зальноуніверситетській виставці «Веселкою сплелися кольори» з нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки.

Відкриття виставки відбудеться 17.05.2018 р. об 11:00 у холі навчального корпусу №1 за адресою: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Мета виставки – демонстрація естетики української народної традиційної вишивки та ознайомлення зі змістом узорів – давніх інформаційних знакових систем. Традиційні народні узори – це своєрідні піктограми, у яких закодовані світоглядні уявлення, родинні події та глибокі почуття.

До участі у виставці вишивок запрошуються студенти, викладачі, народні майстри з вишивки, виготовлення національного одягу,
художніх виробів з бісеру та всіх, хто є шанувальниками
українських народних традицій.

Вироби для виставки можна подавати за адресою: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, директорат навчально-наукового інституту педагогіки і психології до 16 години 16.05.2018 р.

Оголошення й нагородження переможців відбудеться 17 травня 2018 року о 13.00 під час загальноуніверситетського заходу „Вишиванка об’єднує українців”.

Кращі роботи будуть відзначені грамотами та призами.

Контактні номери телефонів:+ 38(050) 200-07-67, Караман Олена Леонідівна,

+ 38(050) 862-88-25, Пушко Віра Федорівна.