„ВИШИВАНКА СВОЇМИ РУКАМИ”

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує викладачів, студентів і співробітників узяти участь у зальноуніверситетському конкурсі „ВИШИВАНКА СВОЇМИ РУКАМИ” з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Мета конкурсу – збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу, популяризація традиційного декоративно-прикладного мистецтва.

ВИШИВАНКА – це не просто одяг та модний тренд, це душа української нації! Національна святиня символізує й несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вона є традиційним символом здоров’я і краси, щасливої долі й родинної пам’яті, любові й вірності.

Для участі в конкурсі необхідно з 01 до 14 травня 2018 року (включно) подати на розгляд журі власноруч створену вишиванку в деканат факультету української філології та соціальних комунікацій (або надіслати фото учасника у власноруч виготовленій вишиванці на ел. адресу dekanatfuf@yandex.ua) та описову презентацію:

1. прізвище, ім’я, по батькові учасника,
  2. структурний підрозділ, посада,
  3. контактний номер телефону,
  4. історія створення цієї вишиванки.

Переможців конкурсу й кращі роботи буде відзначено грамотами й цінними подарунками.

Оголошення й нагородження переможців відбудеться 17 травня 2018 року о 13.00 під час загальноуніверситетського заходу „Вишиванка об’єднує українців”.

Бажаною була б демонстрація вишиванок учасниками конкурсу.

Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),
0502723400 (Карлова Надія Миколаївна).