Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Майстер-клас для дітей

14 квітня студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли участь в організації і проведенні майстер-класу.

Ініціатором та місцем проведення майстер-класу став Благодійний фонд «Милосердя Луганськ» в просторі STBcityHub. Це нова організація, з якою навчально-науковий інститут педагогіки і психології планує підписати меморандум про співпрацю, у межах якого студенти зможуть займатися волонтерською та благодійною діяльністю, а також проходити педагогічну практику зі спеціальностей «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» та «Психологія». Крім того, фонд стане експериментальним майданчиком для здійснення соціально-педагогічних та психологічних досліджень.

Цільовою аудиторією роботи Фонду є діти з особливими потребами та їхні сім’ї. Студенти спеціальностей «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» та «Дошкільна освіта» провели майстер клас з елементами арт-терапії, спрямованого на стабілізацію психоемоційного стану дітей у просторі STB city Hub. Соломка, пензлик, кульки – усе це стало причиною гарного настрою для маленьких учасників заходу.

Одночасно проводилася зустріч батьків у форматі групи підтримки разом з психологом фонду. Тема зустрічі – «Досвід як інструмент психологічної підтримки».

Проект «Допомога сім’ям» реалізується за фінансової підтримки 
Caritas Österreich (Австрія).

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019