Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ІІ місце в олімпіадi з соціальної педагогіки

Студентка НН IПП Катерина Євонова посіла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Уже четвертий рік поспіль, в умовах евакуації університету, тільки студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» перемагають у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади та поповнюють скарбницю університету першими та призовими місцями.

Цього року олімпіада проходила у два етапи: університетський, у якому було відібрано кращих студентів у навчальних закладах, та всеукраїнський – підсумковий етап, де учасники презентували свої професійні знання, уміння та творчі доробки. ІІ етап проходив з 12 по 14 квітня 2018 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляли студентка ІV курсу Катерина Євонова (науковий керівник ‒ кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Павлівна Краснова) та студентка ІІ курсу Сабіна Мишура (науковий керівник ‒ кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Леонідівна Отрощенко). За словами учасників, підготовка до олімпіади була дуже ретельною та старанною. Значну підтримку надавали наукові керівники, викладачі кафедри, завідувач кафедри соціальної педагогіки С. Я. Харченко та директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології О. Л. Караман.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки передбачав 3 тури: теоретичний, науковий (публічний захист власного наукового дослідження) та практичний (демонстрація фрагменту соціально-педагогічного заходу). 30 учасників змагалися за перемогу, а оцінювало роботу студентів 16 членів журі з багатьох університетів України. Не зважаючи на високий рівень підготовки всіх учасників олімпіади та велику конкуренцію, нашій студентці Катерині Євоновій усе ж таки вдалося вибороти друге призове місце. На першому місці опинилися студентка з університету-організатора олімпіади.

Отже, не зважаючи на тимчасову евакуацію університету, кафедра соціальної педагогіки залишається лідером соціально-педагогічної освіти і науки в Україні, бо на ній створена потужна наукова школа під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Харченка С. Я. Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладачів продовжують демонструвати високі результати наукової діяльності, уславляючи ім’я рідної Альма-матер.

Вітаємо Катерину Євонову та її наукового керівника Наталію Павлівну Краснову з блискучою перемогою!!!

За інформацією навчально-наукового інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019