Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

17-річчя НН ІЕБ

Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу відзначив своє 17-річчя.

Студенти НН ІнЕБ підготували до Дня народження інституту  фотовиставку «Миттєвості студентського життя»,  інформаційний стенд «Бізнес у нашому житті»,  вислови про економіку та бізнес видатних діячів різних країн, запропонували пройти тест на бізнесові здібності всім бажаючим учасникам навчально-виховного процесу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На загальних зборах до студентів та викладачів з вітальним словом звернувся директор навчально-наукового інституту  економіки та бізнесу Валерій Петрович Хмель: «Шановні друзі! Від щирого серця бажаю колективу викладачів нашого інституту творчої наснаги, наукових здобутків і нових звершень. Нашим чудовим, талановитим та активним студентам хочу побажати творчих успіхів, нових перемог, бути справжніми професіоналами своєї справи та зробити вагомий внесок у розбудову нашої держави».  Свої побажання студентам висловили Андрій Миколайович Колосов, доктор економічних наук, професор кафедри «Менеджменту», Ольга Іванівна Савченко, старший викладач кафедри «Економічної теорії, маркетингу та підприємництва», Ірина Анатоліївна Гнатенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри «Фінансів, обліку і банківської справи».

До дня народження інституту були підведені підсумки тренінгів, конкурсів «Успішна персона», студентських онлайн олімпіад з «Фінансів» та «Банківської справи», студентських наукових конференцій.  Найкращих студентів нагородили подяками та грамотами за активну участь в громадському, науковому, спортивному житті інституту та створенні позитивного іміджу НН ІнЕБ.

Також, студенти отримали у подарунок значки з новою емблемою навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Було проведено голосування за найкращих викладачів та студентів НН ІнЕБ , створено «Банк інтелектуальної власності та талантів НН ІнЕБ», в який кожен студент зробив «вклад»  своїми здібностями та вміннями.

Ми пишаємося студентами, які обрали саме навчально-науковий інститут економіки та бізнесу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та уславляють ім’я рідної Альма-матер.

За інформацією НН ІнЕБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019