Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інформаційна лекція

Студенти кафедри лабораторної діагностики, хімії і біохімії провели інформаційну лекцію.

Студенти 3 курсу кафедри лабораторної діагностики, хімії і біохімії, Черевата Дар`я і Вірченко Олеся під керівництвом доцента кафедри Новоскольцевої І. Г. організували і провели інформаційну лекцію, присвячену боротьбі з алкоголізмом і тютюнопалінням для студентів факультету природничих наук, коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Будучи здоровими, люди зазвичай вважають, що їм завжди буде супроводжувати хороше самопочуття, а різні захворювання – це доля інших, більш слабких, сприйнятливих до хвороб людей. Але, на жаль, такий оптимізм не можна вважати виправданим, якщо не вжити заходів профілактики захворювань, не відмовившись від шкідливих звичок.

Коли людина вперше торкається до сигарети, вона не замислюється про ті важкі наслідки, до яких може привести паління. Легковажно ставлячись до свого здоров’я, курець вважає себе невразливим, тим більше, що наслідки куріння позначаються не відразу, а через кілька років і залежать від його інтенсивності, кількості викурених сигарет, глибини вдихання тютюнового диму, терміну куріння.

Куріння і вживання алкоголю негативно впливає на організм людини. Кожному необхідно це розуміти. Відмовитися від куріння і вживання алкогольних напоїв не так вже й складно. Заняття спортом, подорожі, відсутність контактів з курцями і людьми які зловживають алкоголем допоможуть позбутися від цієї згубної залежності і загрози захворювання на рак, хронічним бронхітом, цирозом печінки і іншими захворюваннями.

Утвердження здорового способу життя – важливе загальнодержавне завдання. Всіма силами сприяти його вирішенню – обов’язок усіх людей, кожного жителя нашої країни.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019