Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти ЛНУ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю 014 Середня освіта (фізична культура).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 року № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 навчальному році» на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України у м. Києві  4-6 квітня 2018 року проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014 «Середня освіта» (фізична культура).

Гасло олімпіади: «Лише той, хто осягає нове, плекаючи старе, може бути вчителем» (Конфуцій). Олімпіада сприяла широкому розкриттю здібностей і талантів кращих студентів із 29 закладів вищої освіти України.  

Програма олімпіади передбачала такі конкурсні завдання:

  • Практичне завдання «Диференційований підхід на уроках фізичної культури».
  • Тестування теоретичних знань з теорії і методики фізичного виховання, знань з основ методики розвитку фізичних якостей дітей шкільного віку.
  • Теоретичне завдання у формі круглого столу «Шляхи патріотичного виховання школярів засобами фізичної культури».

Участь у предметних олімпіадах є важливою складовою навчального процесу. Магістрант  навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту 1 року навчання спеціальності «Середня освіта» (фізична культура) Дмитро Пелипась відстоював гідність нашого університету (науковий керівник доцент О.В. Отравенко).

Усього прийняло участь в олімпіаді 72 студенти, серед яких було розподілено 7 призових місць та 10 номінацій.  Так Дмитро увійшов у 15 кращих студентів України та був нагороджений грамотою МОН України у номінації практичного завдання «За творчий підхід до вирішення оздоровчих задач на уроках фізичної культури».

Директорат інституту і викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання  виражають щиру подяку організаторам олімпіади та бажають Дмитру успіхів у науці та нових  звершень!

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019