Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Семінар-тренінг

Викладачі НН ІПП провели для своїх колег семінар-тренінг у рамках проекту «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи».

Так, викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти і кафедри філологічних дисциплін, які є найактивнішими у різних сферах, 14‒16 березня взяли участь у семінарі-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи», який проходив у м. Ірпінь.

Метою тренінгу було:

  • підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти,
  • підготовка майбутніх тренерів у контексті розвитку громадянських компетентностей в Україні.

Ідея настільки захопила викладачів, що Безбородих С.М., Варяниця Л.О., Гречишкіна І.А. та Слободян О.В. у рамках цього проекту провели семінар-тренінг «ПРО ЧЕРЕЗ ДЛЯ демократії» для своїх колег.

Під час тренінгу викладачі обмінювалися думками щодо запроваджування освіти для демократичного громадянства та прав людини на своїх курсах. Висновком тренінгу, було те, що перед тим, як почати змінювати інших, требі змінитися самому! Проведений семінар – це тільки початок.

Особлива роль у формуванні громадянської компетентності студентів належить викладачам вищої школи України, чия громадянська позиція не лише пронизує їхню суспільно-громадську та науково-педагогічну діяльність, але й впливає одночасно на формування наукового світогляду та розвиток почуття громадянськості.

За інформацією НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019