Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Результати візиту до Китаю

Делегація Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відвідала навчальні заклади Китаю.

Нещодавно представники Навчально-наукового інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка − директор інституту І.О.Сташевська і завідувач кафедри музичного мистецтва та хореографії А.Я.Сташевський повернулися з Китайської Народної Республіки.

Делегація ЛНУ відвідала низку навчальних закладів, серед яких:

  • Яньтайський університет,
  • Яньтайський коледж мистецтв,
  • Ляоченьський університет,
  • Пекінський коледж мистецтв,
  • Гуйянський педагогічний університет.

У ході візиту до цих закладів наші представники ознайомилися зі специфікою навчального процесу на мистецьких спеціальностях, відвідали репетиції та концертні виступи навчальних колективів, провели творчі й ознайомчі зустрічі зі студентами й викладачами.

У результаті офіційних зустрічей заплановано розвиток різносторонніх стосунків між китайськими навчальними закладами і луганським університетом, зокрема, співпрацю в освітній, науковій і творчій діяльності, обмін студентами і викладачами тощо.

Крім того, були підписані Угоди про співпрацю та взаємодію з Яньтайським коледжем мистецтв та Пекінською компанією культурного розвитку. Зазначені домовленості й угоди мають стати реальною перспективою відновлення тісних академічних стосунків між нашим університетом і китайськими навчальними закладами, що існували раніше.

За інформацією НН ІКМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019