Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Великодня писанка

Студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання та спорту провели майстер-клас «Великодня писанка».

Напередодні Світлого Свята Пасхи студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту провели майстер-клас «Великодня писанка».

Писанка – це маленьке диво! Із давніх-давен яйце вважалося символом весняного пробудження природи, зародження життя і продовження роду. Малювання писанок наповнене глибоким змістом – це традиція, що об’єднує нас із пращурами. Кожен намальований на писаночці символ щось означає – один добробут, інші – родинний затишок, народження дитини чи хороший врожай. Усі писанки створюються з побажаннями добра і з чистою душею, вони – своєрідний оберіг у хаті.

Історія і традиції були ключовими на майстер-класі. Студентами і викладачами кафедри було представлено три класичних техніки писанкарства: крашанки, писанки і крапанки, а також найбільш поширені сучасні способи декорування дерев’яних яєць. Захід пройшов у теплій, невимушеній атмосфері. І нехай не все виходило відразу – маленькі невдачі не засмутили учасників, усі отримали величезний заряд позитивного настрою.

Кафедра фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту вітає усіх студентів, викладачів і співробітників ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» з прийдешнім Святом і бажає добра, миру, натхнення!

За інформацією кафедри 
фізичної реабілітації та здоров’я людини

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019