Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Дні науки в НН ІПП

На кафедрі соціальної педагогіки НН ІПП розпочалися Дні науки.

Так, 2 квітня на кафедрі соціальної педагогіки навчально-наукового інституту педагогіки і психології розпочалися Дні науки у межах комплексної теми студентського наукового товариства «Соціально-педагогічна та психологічна діяльність з різними категоріями населення в умовах гібридної війни на сході України».

У роботі секції взяли участь понад 20 учасників – викладачів і студентів 1-4 курсів спеціальностей «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», «Соціальна педагогіка. Практична психологія», «Соціальна педагогіка. Соціально-реабілітаційна діяльність у пенітенціарних закладах».

Відкрили Дні науки Караман Олена Леонідівна, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор; Цалапова Оксана Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового інституту педагогіки і психології, кандидат філологічних наук, доцент.

Вони наголосили на актуальності представлених тем досліджень для вирішення низки соціальних, психологічних і педагогічних проблем у сучасних умовах військової та інформаційної агресії на Сході України; важливості інтеграції освіти і науки в підготовці фахівців нового покоління, розвитку наукового й інноваційного потенціалу країни; ролі участі студентів у Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт та олімпіадах у рейтингових показниках університету.

Особливу цікавість та жваву дискусію викликали доповіді Удовіки А. А., інспектора Старобільського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «Особливості роботи Старобільського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції»; Євонової К. В., студентки 4 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка. Соціально-реабілітаційна діяльність у пенітенціарних закладах» «Соціально-педагогічна діяльність з подолання соціальної ексклюзії дітей з обмеженими можливостями»; Мишури С. О., студентки 2 курсу спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» «Соціально-педагогічна підтримка підлітків третього тисячоліття у контексті Нової української школи»; Сидорової А. С., студентки 2 курсу спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» «Профілактична робота соціального педагога з асоціальною сім’єю, яка є чинником суїцидальної поведінки дітей підліткового віку»; Лиманської Д. М., студентка 2 курсу спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія» «Профілактика Інтернет-залежності у підлітків за допомогою тренінгу комунікативності» та ін.

Під час роботи секції старшокурсники змогли представити здобутки власних наукових досліджень, а першокурсники – зануритися в цікавий світ науки, замислитися над проблемами майбутніх досліджень.

За матеріалами доповідей на Днях науки в ІПП буде видано збірник наукових праць студентів «Науковий пошук молодих дослідників».

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019