Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Обдарована молодь – 2018»

В інституті культури і мистецтв відбувся щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь».

Фестиваль-конкурс спрямований на виявлення і підтримку молодих талантів серед учнівської та студентської молоді. У цьому році фестиваль-конкурс «Обдарована молодь» зібрав більше 700 учасників з 9-ти областей України: Луганської, Донецької, Полтавської, Київської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської, Кіровоградської. Конкурсанти змагалися у таких номінаціях: «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Кіно-, телемистецтво».

Гран-прі у номінації «Музичне мистецтво» отримала студентка Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського Мостова Вероніка (академічний вокал); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гран-прі  присуджено учениці спеціалізованої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В. Кричевського Микитенко Риммі за  декоративну скульптуру “Високий політ”.

На Гала-концерті відбулося нагородження переможців та виступи лауреатів перших премій і Гран-прі, майстерність і артистизм яких викликали у глядачів захоплення і бурхливі емоції.

За інформацією ІКМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019