Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Патріотичний урок

Викладач Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка провела для студентів патріотичний урок.

Так, 30 березня викладач коледжу Бублик Ольга Іванівна, кандидат історичних наук, доцент ЛНУ імені Тараса Шевченка провела заняття з історії, спрямоване на утвердження національно-патріотичної свідомості студентів, ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність. На занятті студенти 2 курсу спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Середня освіта (фізична культура)» підготували доповіді та презентації на теми: «Сторіччя гербу», «Національно-визвольний рух 50-60-х років 19 століття», «Великий українець – В’ячеслав Чорновіл», «Українська Гельсінська група».

Після оголошення доповідей студенти обговорювали порушені питання, ділилися своїми думками щодо ролі історичного минулого та його впливу на державотворчі процеси України, перспективи розвитку нашої держави в європейській спільноті.

Національно-патріотичне виховання студентів – це важлива складова свідомої розвиненої особистості, яка здатна сприяти формуванню сучасного позитивного іміджу країни, може переосмислити уроки минулого, знати та вивчати історію свого краю. Враховуючи особливості поточного навчального року, суспільно-політичні умови, у яких перебуває наша держава, виховання свідомих громадян своєї країни, формування у них почуття національної гідності та патріотизму, відповідальності за майбутнє України  викладачі КЛНУ імені Тараса Шевченка проводять тематичні заходи щодо зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства.

За інформацією
КЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019