Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Десятирічний ювілей: оцінка досягнень та подальший розвиток

Викладач кафедри східних мов Горбуньова С.О. взяла участь у  Десятій міжнародній науково-практичній конференції «Десятирічний ювілей: оцінка досягнень та подальший розвиток»

Конференція була  присвячена україно-японським стосункам, досягненням у дослідженні японської мови, літератури та культури в Україні. Відбулася вона на базі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тут були присутні викладачі й  студенти з вишів України, а також другий секретар посольства Японії в Україні пан Хошіно Юічі,  викладач японської мови кафедри азійських досліджень гуманітарного факультету Латвійського університету Оохаші Юкіхіро, завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології проф. Бондаренко Іван Петрович.                  

Після пленарного засідання учасники  працювали в секціях, де виступали із доповідями на теми вивчення японської мови, літератури та методики викладання мови. Викладач японської мови ЛНУ імені Тараса Шевченка Горбуньова С.О. виступила з доповіддю «Дискусія як метод активізації студентів на заняттях з японської мови».

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019