Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Тренінг для студентів

Нещодавно для студентів НН ІІМВСПН на базі Window on America_Starobilsk відбувся 3-х денний тренінг за участю Youth Contact Group supported by OSCE PCU.

Навчання проводилося в рамках проекту «Діалог через неформальну освіту». Тренери Уляна Єгорова та Володимир Соколовський «прокачували» молодь на такі актуальні теми, як «Критичне мислення», «Безконфліктне спілкування» та «Проектний менеджмент».

«Перш за все, ми поговорили про навички критичного мислення та медіаграмотності»,  – зазначили тренери. Вони також зауважили, що важливо усвідомлювати, що впливає на якість нашого мислення, та позбуватися шаблонів. Володіння технікою безконфліктного спілкування у сучасному світі є необхідне кожному. Усвідомлення цього дасть можливість не тільки розвиватися самому, а й будувати міцне і свідоме суспільство.

Під час тренінгу учасники могли змінити своє ставлення до оточуючих, прийти до взаєморозуміння. Тренери докладали зусиль, аби спілкування молоді стало конструктивнішим, а професійні контакти були більш ефективними. Також учасники дізналися, як розробляти проекти, писати мету, ставити цілі та завдання.

Молодь, яка взяла участь у заході, відзначила неймовірну атмосферу, яка панувала під час тренінгу. Студенти звернули увагу на те, що в її створенні допоміг вік тренерів. Студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» Ірина зазначила, що всі теми тренінгу були дуже актуальними. Це дозволило замислитись, як можна буде застосовувати отримані навички в повсякденному житті та в професійній діяльності.

Організаторами тренінгу стали викладачі нашого університету, зокрема Катерина Ігнатенко та Катерина Котеленець. Вони сподіваються, що це не останній візит Молодіжної контактної групи ОБСЄ до м. Старобільська. Впевнені, що попереду чекає ще багато спільних проектів, які допоможуть молоді активізуватися та створювати майбутнє свого міста й країни вцілому!

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019