Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Година Землі»

24 березня наші студенти та викладачі взяли участь в акції «Година Землі».

ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» приєднався до найбільшого у світі природоохоронного руху, який заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети, до акції «Година Землі». Мета цієї акції полягає в тому, що в призначений час люди в різних країнах світу на одну годину відключають світло та інші електроприлади.

Саме по собі відключення світла не може помітно поліпшити екологічну обстановку на Землі, але ця акція, на думку організаторів, допоможе зрозуміти багатьом жителям нашої планети, що економія електроенергії, в кінцевому рахунку, дозволить знизити шкідливі викиди в атмосферу Землі, і дасть можливість кожній небайдужій людині внести свій внесок у збереження здоров’я нашої планети.

24 березня о 20:30 студенти та викладачі вимкнули світло на одну годину. Це було символом єдності зі світовою спільнотою у бажанні захистити природу.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ця акція робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

І тому студенти факультету природничих наук не тільки цього дня, але й протягом усього року підтримують екологічний стан навколишнього середовища: розвішують годівнички для пташок взимку, гасять вогнища на природі, допомагають деревам позбутися снігового навантаження, беруть участь у прибиранні територій.

Факультет природничих наук закликає усіх не забувайти, що Година Землі – це лише початок. Кожного дня думайте про нашу Планету та допомагайте їй.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019