Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти відвідали митницю

Студенти І курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» відвідали Луганську міську митницю ДФС України.

Зустріч проходила 28 березня у форматі відкритого діалогу, кожен отримав відповіді на свої запитання. Студентам було влаштовано екскурсію приміщенням Луганської міської митниці, під час якої вони ознайомилися із структурою митниці, її функціями, більше дізналися про особливості професії митника.

Працівники митниці ознайомили студентів із загальними відомостями щодо здійснення державної митної справи в Україні, функціями митних органів, показниками роботи митниці, окремими аспектами взаємодії митниці й інших державних органів, уповноважених на здійснення державного контролю, та підприємств за принципом “єдиного вікна” із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи митних органів.

Студенти можуть чітко розуміти, в чому полягає робота митника, та більш усвідомлено вивчати митні дисципліни на старших курсах.

Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів щиро дякує співробітникам Луганської міської митниці ДФС України за змістовну і пізнавальну зустріч та надану можливість ознайомити студентів з особливостями бажаної майбутньої професійної діяльності.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019