Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«MoPED»

Делегація ЛНУ імені Тараса Шевченка взяла участь у тренінговій зустрічі «MoPED», яка пройшла у м. Більбао, в Іспанії.

19-23 березня в Університеті Деусто (Більбао, Іспанія) відбулася тренінгова зустріч учасників проекту ЄС Erasmus+ KA2№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)».

Університет Деусто – один із європейських учасників проекту; його завдання полягає у поширенні досвіду планування ефективних програм навчання та застосування сучасних інноваційних технологій викладання, забезпеченні методичного супроводу у процесі розробки Концепції інноваційного класу та її реалізації, консультуванні українських закладів вищої освіти, здійсненні контролю та моніторингу якості освіти.

Делегатами від ЛНУ імені Тараса Шевченка були директор навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Г. А. Могильний, завідувач кафедри інформаційних технологій та систем М. А. Семенов, завідувач відділу навчальних лабораторій та комп’ютерних класів Є. В. Кондратенко, головний бухгалтер Т. Ф. Бережна.

У процесі зустрічі було деталізовано напрями реалізації проекту Erasmus+ КА2«MoPED» в Україні, акцентовано увагу на необхідності оновлення навчальних планів і створенні інноваційних кімнат, в яких пройдуть апробацію нові технології та засоби навчання. Кожен день був насичений цікавою та змістовною інформацією, атмосферою співробітництва та позитивними емоціями. Підсумком плідної роботи усіх учасників стало вручення сертифікатів. Створене у межах проекту інноваційне середовище стане каталізатором змін у сфері освіти на місцевому, регіональному та національному рівнях.

За інформацією відділу міжнародних зв’язків

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019