Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зимовий чемпіонат району

18 березня найсильніші волейбольні команди Старобільщини провели зимовий чемпіонат району.

Участь у чемпіонаті брала і студентська збірна нашого університету «Універ». Це вже не перший старт в районних змаганнях і команда має перемоги в них. Тому на цьому чемпіонаті «Універ» був одним із кандидатів на перше місце. Шлях на спортивну вершину наші волейболісти розпочали в групі «А», де окрім «Універу» за жеребом попали команди села Чмирівки та міністерства надзвичайних ситуацій. В своїй групі наші гравці зіграли впевнено. В першому матчі здолали МНС з рахунком 2:0, а потім з таким же рахунком переграли чмирівську команду і вийшли до фінальної четвірки.

У першому матчі у фіналі суперником нашої команди були волейболісти села Половинкіна. Команда збалансована, у них є досвідчені гравці, а також перспективна молодь. Ігри проти них завжди мали напружений характер. Не став виключенням і цей матч. На майданчику точилася гостра боротьба і партії закінчувалися лише з перевагою у два очки на користь «Універу». Загальний рахунок 2:0. Ця перемога виводить наших волейболістів на матч грати за перше місце.

Суперником у основному фіналі нашої команди були волейболісти міськгазу. На заключний матч «Універ» мав такий стартовий склад: Данило Писаний та Богдан Ружин – обидва КЛНУ, Тетяна Кулінченко та Богдан Шевченко – ФПН, Євген Маслійов – ННІТОТТ, Євген Іванчук – майбутній студент ФПН, Ліберо команди – Дарина Задорожня з НН ІЕБ і в цьому матчі на заміну виходив Юрій Щербак з ННІТОТТ. Перша партія занадто легко далася нашим волейболістам 19:7 і така легка перемога негативно вплинула на гру в другій партії. Гравці діяли мляво, допускали помилки, як в атаці так і в захисті. Цим скористався суперник і виграв партію 19:17. Третя партія в цьому матчі була заключною. Наші гравці провели її зібрано, відчувалося, що є командний дух і як наслідок перемога з рахунком 15:7. Вигравши гру з рахунком 2:1 команда «Універ» стала зимовим чемпіоном Старобільського району.

Голова спортивного клубу
П. В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019