Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято весни «Новруз Байрам»

На факультеті іноземних мов відзначили свято зустрічі весни «Новруз Байрам».

З 19 по 23 березня у багатьох країнах мусульманського світу відзначається «Новруз Байрам» − у перекладі «новий день». По суті, це мусульманський Новий рік. Отже, привід для радості і веселощів дуже серйозний.

Об’єднаними творчими зусиллями студентів з Туркменістану, Азербайджану, Туреччини, які навчаються в місті Полтава, це багатоденне свято завершилося спільними концертом на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. У центрі уваги присутніх були енергійні танці, проникливі вірші, мелодійні пісні у виконані дівчат та хлопців з факультету іноземних мов. Разом зі студентами лезгинку танцювали викладачі та деканат інституту. Серед присутніх гостей розносили традиційні страви, східні солодощі та напої. На культурній виставці були представлені зразки туркменського національного одягу, головних уборів, вишивки, прикрас.  Особливо ефектно виглядали вони на дівчатах під час танців, нагадуючи первоцвіти на зеленому весняному лузі.

Усі учасники святкового концерту були  нагороджені подарунками і почесними грамотами. Але найбільше у пам’яті залишаться веселі посмішки і дружні фото на згадку про свято весни.   

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019