Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з Ольгою Бризгіною

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулась зустріч із триразовою Олімпійською Чемпіонкою Ольгою Бризгіною.

Ольга Аркадіївна Бризгіна – триразова Олімпійська Чемпіонка з легкої атлетики, член Федерації легкої атлетики України, неодноразова Чемпіонка і рекордсмен СРСР, володар нагороди «Спортивна слава України».

Такі зустрічі з видатними спортсменами передбачені планом соціально-гуманітарної роботи інституту.

Під час зустрічі Ольга Аркадіївна розповіла про перші кроки у легкій атлетиці, про хвилюючи моменти переможних змагань, про шляхи становлення у великому спорті, про те, як завойовувались медалі і які труднощі довелося переборювати на шляху до спортивного Олімпу.

Разом зі своїм чоловіком, Віктором Аркадійовичем, у сімейній скарбниці − чотири золоті  Олімпійські медалі. А їх дочка, Єлизавета, крокуючи шляхами батьків, на Олімпійських Іграх у Лондоні – 2012 року завоювала бронзову медаль, додавши її до сімейної скарбниці. Слід відзначити, що Ольга Аркадіївна, Віктор Аркадійович та їх дочка Єлизавета є випускниками нашого інституту, і ми цим пишаємось!

Під кінець цікавої розповіді Ольги Аркадіївни, студенти ставили  їй безліч запитань, на кожне з яких чемпіонка дала розгорнуту відповідь.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019