Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у І турі олімпіади

Студенти 1-4-х курсів навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли участь у І турі олімпіади з корекційної педагогіки, логопедії та спеціальної психології, який тривав з 19 по 28 лютого.

Олімпіада проводилась під керівництвом викладачів кафедри дефектології та психологічної корекції для студентів спеціальності спеціальна освіта, які навчаються за освітніми програмами: Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія. Логопедія. Спеціальна психологія.

Завдання олімпіади диференціювалися в залежності від освітньої програми за якою навчаються студенти і буди відмінними за змістом для студентів, які навчаються за освітніми програмами: Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія та Логопедія. Спеціальна психологія. Крім того завдання були різноманітними за формою, і включали проходження студентами тестів у поєднанні із вирішенням практичних задач зі спеціальності.

Призові місця за освітньою програмою Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія посіли:

  • І місце − Катерина Ковальова (3 курс, денна форма навчання).
  • ІІ місце − Холодняк Анжеліка (2 курс, денна форма навчання).
  • ІІІ місце − Потапенко Аліна (3 курс, денна форма навчання).

Призові місця за освітньою програмою Логопедія. Спеціальна психологія посіли:

  • І місце − Свєтлова Юлія (2 курс, денна форма навчання).
  • ІІ місце − Півень Анна (2 курс, денна форма навчання).
  • ІІІ місце − Ганкевич Аліна (2 курс, денна форма навчання).

Рейтинг всіх учасників І-го туру олімпіади серед студентів спеціальності Спеціальна освіта можна знайти на сайті дистанційного навчання.

Викладацький колектив кафедри дефектології та психологічної корекції вітає переможців олімпіади і бажає студентам натхнення й успіхів у навчанні!

За інформацією НН ІПП

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019