Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Майбутній професіонал»

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу відбувся цикл тренінгів   “Майбутній професіонал”

Цикл тренінгів складався з аудиторних занять, віртуальних екскурсій та практичних зустрічей. Майстер-класи проведені асистентом кафедри менеджменту Дульцевой Іриной Ігорівной ознайомили студентів  з тим,  як перейти від мрії до дії за допомогою технік менеджменту, як перевірити свою бізнес-ідею на виживання та  як почати отримувати прибуток, займаючись улюбленою справою.        Студенти мали змогу пройти весь шлях від теорії до практики, чому сприяли організовані екскурсії. 

Цикл практичних зустрічей завершився засіданням круглого столу у Старобільській об`єднаній державній податковій інспекції. Заступник начальника Старобільської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області Войтенко Наталія Григорівна радо зустріла студентів НН ІЕБ та розповіла про особливості сучасної системи адміністрування податків, ознайомила з інтерактивними сервісами обслуговування платників. Після екскурсії по відділам  Старобільської об`єднаної державної податкової інспекції відбулася дискусія студентів та співробітників, щодо сучасної системи оподаткування в Україні.

Начальник Старобільської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області  Лиманський Микола Федорович розповів про працевлаштування та кар`єрне зростання в їх установі.

Приємно, що є люди, що діляться своїм досвідом! Дякуємо за цікаву та корисну зустріч всім співробітникам  Старобільської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області !

За інформацією НН ІЕБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019