Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ігри команд ІІ ліги

Протягом тижня 15 чоловічих та 7 жіночих футзальних команд брали участь в змаганнях присвячених Дню народження ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Вперше чоловічі команди були розподілені на ІІ ліги. Вісім команд згідно жеребкування створили дві підгрупи в яких за коловою схемою ігор визначилися по дві кращі команди, які вже в фінальній перерві за «олімпійкою» визначали володаря кубка ректорату.

В групі «А» основна боротьба за дві путівки розгорнулася між командами коледжів СГПК та КЛНУ. До речі,  найбільше представництво команд в цих змаганнях було саме від коледжу університету – чотири. Інакше і бути не може, тому що в коледжі є спеціальність «Фізичне виховання», і де як не на змаганнях підвищує студент свою спортивну майстерність? КЛНУ в перших двох матчах доволі впевнено здолали команди РЦПО та ІТОТТ-2 відповідно з рахунками 5:1 та 6:0. Їх основний суперник СГПК також зіграв без втрат з цими командами відповідно з рахунками 6:1 та 2:0. Між собою колежани зіграли внічию 3:3, і це при тому, що за СГПК грали два викладачі Євген Решетило та Андрій Носаль, які вели за собою молодь. Ця нічия влаштувала обидві команди і вони потрапили до фінальної четвірки, КЛНУ-3 з першого місця, СГПК з другого, за кращої різниці забитих та пропущених м’ячів в КЛНУ.

У групі «Б» стовідсотковий результат продемонстрували футзалісти ІТОТТ-3, три гри– три перемоги: над «КЛНУ-4» 2:0, «ФПН-2» 3:0 та «ІІМВСПН-2» 9:1. На другу сходинку піднялася команда ФПН-2 з двома перемогами.

У фіналі першими зіграли КЛНУ-3 – ФПН-2. На майданчику більш активними були колежани. Їх нападник Олександр Трокай вже на 2 хвилині гри відкрив рахунок, на шостій – подвоїв його і загалом матч завершився з рахунком 4:1 на користь КЛНУ-3. У другому півфінальному матчі ІТОТТ-3 – СГПК, першими відкрили рахунок колежани на четвертій хвилині, відзначився Андрій Носаль. Та розвинути успіх команда СГПК не змогла. Іван Сокирко та Сергій Старцев своїми голами вивели ІТОТТ-3 в переможці. Рахунок 2:1.

У боротьбі за третє місце зіграли між собою ФПН-2 та СГПК. Зусиллями своїх викладачів Євгена Решетило та Андрія Носаля, які забили 3 голи, перемогу здобув Старобільский гуманітарно-педагогічний коледж з рахунком 3:2.

Цікавим був фінальний матч у цій лізі, а точніше його перший тайм. На швидкий гол колежанина Сергія Чебушева на третій хвилині, на дев’ятій хвилині відповів Сергій Старцев. На майданчику почалася гостра боротьба. Жодна з команд не мала переваги і на перерву вони пішли за нічийного рахунку 1:1. Другий тайм був за КЛНУ-3, чотири голи і фінальний свисток судді зафіксував рахунок 5:1. Команда КЛНУ-3 стала володарем пам’ятного кубку ректорату, друге місце за ІТОТТ-3, третіми стали футзалісти СГПК. Кращій бомбардир  Трокай Олександр. Кращим гравцем визнано Марченко Андрій.

Голова спортивного клубу
П. В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019