Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ігри команд І ліги

Наступним етапом турніру з футзалу, що присвячувався Дню народженню університету були ігри команд, що утворили І лігу.

Це команди, які неодноразово брали участь в університетських змаганнях, ставали їх переможцями та призерами. Майстерність цих гравців вища ніж в ІІ лізі, вболівальники, побачили добротну гру в їх виконанні. А домінували на майданчику в своїх групах представники коледжу університету. В групі «А» КЛНУ-1, в групі «Б» КЛНУ-2. До складу першої команди ввійшли гравці, які більш-менш професійно займаються футзалом. Владислав Барабаш, Іван Наливайко, Єгор Корнієнко, Максим Попов – вони грають за команди в зимовій першості Старобільського району. Тому великої проблеми стати володарем пам’ятного кубку ректорату для КЛНУ-1 не існувало. Вони спочатку впевнено виграли свою групу, перемігши ФПН-1 та «Фенікс» з рахунками 7:1 та 5:1, а потім у півфіналі молодь РЦПО 5:2, а вже в фіналі завдали відчутної поразки другій команді КЛНУ з рахунком 11:4 і стали володарями кубка.

Приємне враження від гри залишила і друга команда КЛНУ яка на шляху до фіналу виграла свою групу «Б» здолавши команди ІПП, ІІМВСПН-1 та РЦПО відповідно з рахунками 6:2, 7:1 та 10:1. В півфіналі з «сухим» рахунком 5:0 взяла верх над командою «Фенікс».

Відкривала цей турнір команда РЦПО, яка в матчі за третє місце переграла досвідчених гравців «Фенікса». Перший тайм 0:0 при ігровій перевазі «Фенікса», нічого не змогли вдіяти Микола Шарай, Кирило Сисоєнко та Богдан Вялий, ворота суперника були «заколдовані». А молодь РЦПО в другому таймі заграла більш активно в контратаці і це принесло їм успіх, Вадим Корочанський та Андрій Халін на двох забили п’ять м’ячів в ворота «Фенікса». Микола Шарай відповів одним голом. Рахунок матчу 5:1 на користь РЦПО і почесне третє місце в когорті сильніших команд університету.

Кращим бомбардиром турніру став Євген Корочанський (КЛНУ-2), а кращим гравцем визнано Івана Наливайка (КЛНУ-1). Приємно те, що на провідних позиціях у футзалі є студенти, які навчаються в коледжі на спеціальності фізичне виховання. Але щоб вони прогресували в своєму розвитку як майбутні спеціалісти є побажання директорату коледжу збільшити навчальні години на практичні заняття.

Голова спортивного клубу
П.В. Ярошенко

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019