Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виховний захід

У НН ІТОТТ проведено виховний захід з протидії торгівлі людьми та обігу наркотичних речовин.

На черговому загальному зібранні студентів навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму заступником директора з соціально-гуманітарної роботи М.М. Чумаком та кураторами академічних груп проведено захід з протидії торгівлі людьми та обігу наркотичних речовин.

Метою виховної години стало інформування студентів про існуючу проблему «рабства» в наш час та втягнення молодих людей у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як Росія, Бразилія, Малайзія тощо.

Студентам було запропоновано перегляд соціальних роликів на тему «Українці в якості наркокур`єрів» та «Рабство досі існує». Мета показаних відеороликів – підвищення рівня поінформованості студентів; сформування уявлення про суть проблем; з’ясування причин торгівлі людьми та втягування звичайних людей до наркотрафіку; ознайомлення студентів з різними формами вербування злочинцями; позбавлення небезпечних стереотипів щодо обговорюваних проблем.

Особливий інтерес та жваве обговорення у студентів викликав перегляд документального фільму «Небезпечна гра». У короткометражній стрічці наочно показано основні ситуації, за яких довірлива людина, не помічаючи небезпеки сама йде у тенета злочинців. Кожну із змодельованих ситуацій студенти проаналізували та розділившись на групи розробили низку порад – як убезпечити себе та своїх близьких від ситуацій, побачених у відеороликах та фільмі.

За інформацією НН ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019