Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Ромашкове щастя»

Студенти факультету природничих наук організували та провели захід «Ромашкове щастя» присвячений Міжнародному дню щастя

Щастя… Це почуття відображається в картинах і оспівується у віршах, його бажають і до нього прагнуть. Філософи і поети з давніх часів намагаються знайти йому визначення, але так і не досягли цього. Ясно тільки одне: більше всього на світі людина мріє бути щасливою. І ця мета об’єднує усіх жителів Землі, незалежно від віку, статі і матеріального благополуччя. Щоб підтримати цю ідею, генеральна асамблея ООН заснувала особливе свято. І з 2012 року в усьому світі прийнято відзначати 20 березня Міжнародний день щастя.

Студенти факультету природничих наук не залишилися осторонь цього свята, вони організували та провели захід «Ромашкове щастя» присвячений Міжнародному дню щастя. На думку організаторів, щастя є однією з найважливіших цілей людини і тому вони дали можливість кожному написати на невеличких паперових квіточках, що для них значить щастя та приклеїти їх на велику квіточку ромашку. Ця квітка щастя буде передана військовослужбовцям, щоб підняти настрій у цей не дуже теплий і сонячний день.

Факультет природничих наук вітає усіх з Міжнародним днем щастя! Будьте щасливими, діліться своїм щастям з близькими, частіше посміхайтеся та радійте життю. І нехай усі ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються.

За інформацією факультету природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019