Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Кенгуру − 2018»

Студенти  Коледжу ЛНУ взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі «КЕНГУРУ − 2018».

Засновником гри є Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, який у 80-х роках  ХХ ст.  організував нову гру-конкурс для австралійських школярів. Він підібрав задачі із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно, вона мала великий успіх. У 90-х роках ХХ ст.  взяло участь у грі понад 500 000 учасників з 30 країн світу, серед яких і Україна.

Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році у Львівській області. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна людина знає, що це насамперед особиста перемога. Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей  математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів та викладачів математики з різних областей України. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

Метою конкурсу є залучення учнів та студентів до цікавого, пізнавального світу математики. Гра цікава, як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики. У конкурсі взяло участь 18 студентів з різних груп коледжу. Учасники заходу мали можливість виконати цікаві завдання і розвивати свої математичні здібності та вміння.

За інформацією Коледжу ЛНУ
імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019