Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Шевченківські дні у Коледжі ЛНУ

У рамках  Шевченківських днів у Коледжі  ЛНУ було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування пам’яті великого сина українського народу – Тараса Шевченка.

13 березня студентка  II курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Валерія Чепіга взяла участь у XI Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Творчість Тараса Шевченка в контексті доби». Вона презентувала статтю на тему «Візії майбутнього у поезії Тараса Шевченка». За матеріалами конференції  буде укладено електронний збірник.

   

14 березня студенти коледжу стали учасниками заходу, присвяченого 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка, відкривши  святкову програму інсценізацією «Дитинство Тараса». Заслуговують на увагу ролі зіграні Сергієм Сергієнком, Мариною Мележик, Альоною Хворостян, Ксенією Олійник, Валерією Чепігою, Анною Косяк. Під час заходу відбулося  нагородження учасників  конкурсів, що проводилися протягом тижня. III місце у конкурсі ілюстрації  до творів Тараса Шевченка посіла робота  Володимира Решетника − студент II курсу спеціальності «Середня освіта» (фізичне виховання).

16 березня студенти I курсу взяли участь у  літературній вікторині, присвяченій 204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Змагання відбулися між двома командами «Вікторія» і «Вербиченька». Під час  конкурсної програми студенти дізналися про цікаві факти, пов’язані з життям і творчістю Кобзаря, декламували поезії, познайомилися з живописною спадщиною Тараса Шевченка. Перемогу виборола команда «Вікторія».

За інформацією
Коледжу  ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019