Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Призові місця

Студенти ННІФВС взяли участь у кількох спортивних змаганнях, за результатами яких посіли призові місця.

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона Івана Богдана, у чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молоді та змаганнях Кубку України з важкої атлетики.

Студент-магістрант, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Сергій Коротких, у ваговій категорії 67 кг посів І місце і отримав золоту медаль. Студент 1 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Микита Первомайський отримав срібну медаль у ваговій категорії 63 кг, а студенти 1 курсу Данило Корчма спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» та Станіслав Мальцев спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» отримали бронзові медалі у вагових категоріях 72 та 77 кг відповідно.

У місті Кривий Ріг на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед молоді, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Станіслав Мальцев отримав бронзову медаль.

У змаганнях Кубку України з важкої атлетики, що проходив у місті Чернігів, студент 1 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Віталій Сергєєв у ваговій категорії до 69 кг завоював золоту медаль з результатом двоборства 279кг  (134 ривок + 145 поштовх), а студент 2 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Богдан Бурячек посів 2 місце та отримав срібну медаль, з результатом двоборства 373кг (165 кг – ривок та 208 – поштовх).

Вітаємо наших студентів-спортсменів і бажаємо подальших успіхів у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях!!!

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019