Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ − лідер міжнародної діяльності!

ЛНУ імені Тараса Шевченка удостоєний почесного звання «Лідер міжнародної діяльності».

Під час ІХ міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та VII міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» ЛНУ отримав заслужену нагороду.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – постійний та активний учасник виставки з дня її заснування. Щороку ВНЗ визнається лідером у різних номінаціях. Університет є володарем близько 20 медалей за інноваційність, актуальні наукові розробки, якість освіти тощо.

Цього року до наукової скарбнички університету додалося почесне звання «Лідер міжнародної діяльності». Міжнародна діяльність університету обрана пріоритетною не випадково, адже ЛНУ наближається до європейських стандартів навчання. Свідченням цього є підписані угоди з університетами КНР, Польщі, Грузії, Казахстану про співпрацю в галузях освітньої, наукової, культурної діяльності та реалізацію конкретних наукових проектів, про реалізацію програми студентської мобільності за підтримки Інституту Конфуція та виробничу практику студентів за кордоном. Перш ніж безпосередньо взяти участь у виставці,  ЛНУ представив членам конкурсної комісії результати діяльності університету за минулий рік. Експерти зазначили, що у 2017 році університетом було отримано значні результати в усіх сферах діяльності: збереженні та збільшенні контингенту студентів; підвищенні якості кадрового складу; організації освітньої діяльності та забезпеченні якості освітнього процесу; навчально-методичному й інформаційному забезпеченні освітнього процесу; результативності науково-дослідної, інноваційної, міжнародної, соціально-гуманітарної, спортивної та мистецької діяльності; розвитку матеріально-технічної бази та соціальної інфраструктури. Саме за цими результатами Луганський національний і був визнаний переможцем та удостоєний Гран-прі в номінації «Лідер міжнародної діяльності».

Перебуваючи вже четвертий рік поспіль у нестандартних умовах, університет за темпами розвитку, інноваційністю та результатами міжнародної діяльності визнаний достойним заслуженої нагороди року.

Також наш університет за результатами конкурсного відбору та експертизи отримав золоту медаль у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу» за проект «Дуальна освіта як технологія підготовки фахівців у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка».

Показником успішної діяльності ЛНУ є й сертифікат «Якість наукових публікацій», який урочисто вручили делегації від університету.

За наполегливу плідну працю з упровадження інноваційних технологій в освітню та наукову діяльність почесною грамотою нагородили викладачів навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, які брали участь у написанні роботи, представленої на виставці. 

ЛНУ імені Тараса Шевченка зміцнює свій імідж за кордоном і підвищує свою конкурентоспроможність та привабливість серед іноземних партнерів.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019