Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відвідування музею

Студенти інституту фізичного виховання і спорту відвідали музей. 

Вивчення історії рідного краю є невід’ємною частиною реалізації плану соціально-гуманітарної роботи навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту. Тому наші студенти і викладачі регулярно, з задоволенням відвідують Кремінський районний краєзнавчий музей, який є візитною карткою міста. За роки діяльності він став  частиною культурного життя району, важливим засобом патріотичного виховання молоді.

Музей складається із розділів, експозиції яких розповідають про історії району від сивої давнини до сучасності. Серед них «Археологія», «Слобожанщина», «Перша світова війна та революція», «Донбас», «Друга світова війна», «Відділ виставок», «Кремінські ліси». Особливо студентів вразив стенд «Спортивна Слава Кремінщини», на якому відображено крім високих спортивних досягнень, інформацію про видатних земляків, заслуженого тренера України Білого В.Д., майстра спорту України міжнародного класу Білу Н.М. заслуженого майстра Спорту України з велоспорту, бронзового призера Олімпійських ігор, Янович Ірину Вікторівну, яка є випускницею інституту фізичного виховання і спорту.

Також студенти ознайомились з роботою музею: що тут постійно проходять оглядові та тематичні екскурсії, творчі зустрічі та зустрічі присвячені календарним датам. Працівники музею постійно проводять наукову та пошуково-дослідну роботу.

Наприкінці екскурсії, студенти подякували робітникам музею за змістовну і цікаву зустріч та зробили запис у книгу відгуків.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019