Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Сучасні заклади освіти ‒ 2018»

ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у IX міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти ‒ 2018».

Головна подія освітньої галузі України кожного року об’єднує науковців у пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти та сприянні встановленню ділових контактів, що є запорукою подальшої співпраці. Педагоги, викладачі, учителі, абітурієнти та батьки мають можливість ознайомитися з досягненнями кращих закладів вищої освіти України, дізнатися про особливості навчання та обговорити інноваційні ідеї, що створює передумови для розвитку сфери освітніх послуг.

Організатором заходу є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Привітання учасникам, організаторам і гостям традиційно надсилають представники уряду, Міністерства освіти і науки України, Президент Національної академії педагогічних наук України, а також народний депутат України Віталій Курило.

На урочистому відкритті були присутні високоповажні гості, а саме: президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти, доктор педагогічних наук Олег Михайлович Спірін, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Васильович Сокол та директор компанії «Виставковий світ» Світлана Володимирівна Рудько.

Від імені Національної академії педагогічних наук України привітав учасників конференції В.Г. Кремень. Він окреслив головні завдання сучасної освіти та наголосив на необхідності формування конкурентоспроможної особистості. Особливо академік подякував викладачам і студентам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Директор Інституту модернізації змісту освіти О.М. Спірін зауважив, що виставка «Сучасні заклади освіти» відкриває широкі можливості  для пошуку партнерів, які допоможуть підняти рівень освітнього процесу до кращих міжнародних показників. Він також побажав учасникам плідної та конструктивної роботи.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляла делегація у складі голови наглядової ради В.С. Курила, директора навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму В.Ф. Дреля, директора навчально-наукового інституту педагогіки і психології О.Л. Караман та співробітників відділу маркетингу.

Протягом трьох днів учасники виставки матимуть можливість узяти участь у змістовній тематичній програмі, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, працівників-практиків у галузі освіти та представників закордонних освітніх закладів.

На заході відбувся рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти», а також конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

Для участі у тематичній номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу» науковці навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму підготували роботу «Дуальна освіта як технологія підготовки фахівців у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка». За результатами конкурсного відбору та експертизи за проект ЛНУ отримав золоту медаль, а також сертифікат «Якість наукових публікацій»  за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

У рейтинговому виставковому конкурсі Луганський національний університет імені Тараса Шевченка удостоєний дипломом Гран-прі «Лідер міжнародної діяльності». Під бурхливі оплески поважні гості вручили нагороду директору навчально-наукового інституту педагогіки і психології О.Л. Караман.

Вітаємо педагогічний та студентський колектив університету з визначною винагородою, яка є результатом їх щоденної кропіткої праці. Бажаємо подальших здобутків, творчого натхнення та яскравих перемог!

Марина Чумакова, Олег Черниш,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019