Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вшанування пам’яті Великого Кобзаря!

За ініціативою Кремінської районної державної адміністрації біля барельєфу Т. Г. Шевченка (м. Кремінна) відбувся тематичний захід з нагоди відзначення 204-ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На заході зібрались представники Кремінської громади, учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту щоб вклонитися пам’яті Великого Кобзаря, віддати пошану та любов генію українського народу.

Доля Шевченка і доля України – неподільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав. Для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі.

Про це у своїх виступах під час районної акції – вшанування говорили заступник районної державної адміністрації Лариса Махура, голова районної ради Володимир Прокопенко, міський голова Юрій Прокопенко.

Традиційно, під час Шевченківських днів лунає багато його віршованих творів. Рядки з «Кобзаря» спочатку зачитали керівники району і міста, згодом  до них приєднались всі охочі.

В пам’ять про видатного земляка присутні поклали квіти до стели з барельєфом Тарасу  Григоровичу Шевченку.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019