Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускники ЛНУ

Випускники ЛНУ мають необхідний багаж знань для побудови успішної кар’єри та визнання на міжнародному рівні. Анастасія Деарт – яскравий приклад цього.

Анастасія – випускниця Луганського державного педагогічний університету імені Тараса Шевченка 2002 року (спеціальність «Англійська і німецька мова та зарубіжна література»). Того ж року дівчина закінчила магістратуру («Англійська мова та література»). Сьогодні вона доцент кафедри теорії та практики перекладу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

За програмою AU PAIR Анастасія працювала у Парижі (Франція) з дітьми у двох родинах, вивчала французьку мову протягом 2002-2003 навчального року.

Коли Анастасія, у 2003 році, повернулась до Луганська, стала працювати вчителем англійської мови Ліцею іноземних мов, де разом з колегами розробляла навчальну програму дисципліни «Гіди-перекладачі» та підручник з цієї дисципліни.

Анастасія Деарт з лютого 2005 року брала участь в українсько-шведському проекті з соціального розвитку Сходу України, в якому виконувала обов’язки офіційного перекладача та помічника координатора проекту. Після такої співпраці та досвіду роботи, вона вступила до аспірантури ЛНУ (спеціальність «Соціальна педагогіка») й успішно захистила дисертацію, здобувши ступінь кандидата педагогічних наук.

Анастасія Деарт – провідний викладач кафедри теорії та практики перекладу. У підготовці до конкурсів та навчанні магістрантів спеціальності «Переклад» вона використовує практичний досвід роботи перекладача. Викладач координує роботу студентського наукового товариства, бере активну участь у науковій та навчально-методичній роботі університету, бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних конференціях. Зокрема, у листопаді минулого року брала участь у міжнародному семінарі з актуальних питань підготовки перекладачів (м. Брюссель, Бельгія), а її доповідь, ґрунтована на дослідженнях з проблем аудіовізуального перекладу, у грудні на ІІІ Міжнародному форумі у Бресті (Франція) зацікавила зарубіжних колег (автор запрошена опублікувати результати своїх досліджень в науковому виданні Франції).

Своїм знанням та отриманому досвіду, науковому зростанню Анастасія Деарт вдячна своїй Alma Mater.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019