Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вручення дипломів магістрам

5 березня у ЛНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам − випускникам 2018 року.

Довгоочікувана подія для кожного студента – одержання документа про вищу освіту – це перший етап на шляху до професійного зростання та кар’єрного успіху.

Урочиста церемонія вручення дипломів розпочалася зі слів привітання від ректора ЛНУ імені Тараса Шевченка Сергія Савченка. Він побажав випускникам професійного та життєвого благополуччя, творчих злетів і висловив надію, що випускники приноситимуть користь нашій державі та примножуватимуть славу Луганського національного. 

Під час вручення дипломів магістрів вітали директори та декани структурних підрозділів. Від імені професорсько-викладацького складу з побажаннями та настановами до випускників звернулися декан факультету української філології та соціальних комунікацій Тетяна Пінчук та директор навчально-наукового інституту педагогіки та психології Олена Караман. Їхнє напутнє слово, мудрі поради, які сьогодні набули надзвичайної сили, залишаться в пам’яті та житимуть у серці кожного випускника.

У час прощання з університетом, друзями та викладачами найважливіші слова вдячності від імені всіх випускників висловила випускниця спеціальності «Філологія. Українська мова і література» Юлія Дубова і побажала усім студентам, що сьогодні продовжують навчання, не боятися відірватися від землі, бо з Луганським національним цей політ буде незабутнім.

Під час навчання наші випускники наполегливо йшли до своєї мети, долаючи труднощі евакуації та військових подій на Луганщині. І завдяки самовідданій праці викладачів та студентів випускники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка отримали дипломи. Цьогоріч з одержанням документа про вищу освіту університет вітав 908 магістрів, з них 110 отримали дипломів з відзнакою.

Урочисте вручення дипломів – святкова подія, яка назавжди залишиться для наших випускників палким спогадом та фінальним акордом студентського життя.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019