Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгу

Студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини взяли участь у тренінгу з проектного менеджменту.

26–28 лютого студенти і викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту разом зі співробітниками Кремінського районного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю взяли участь у тренінгу «Розробка проектів та програм. Розробка та впровадження процедури розробки та управління проектами», який було організовано Благодійною організацією Благодійний Фонд «Карітас Сєвєродонецьк» в рамках проекту «Мережа центрів громадського та соціального розвитку на Сході України (Network of CPSD Centers Eastern Ukraine)». Тренером-консультантом виступив автор багатьох тренінгових курсів з питань стратегічного планування, проектного менеджменту, соціального маркетингу та локального фандрейзингу, експерт з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва та розвитку громадянської активності Руслан Краплич.

Тренінг пройшов у дружній, діловій атмосфері. У перший день роботи розглядалися особливості формулювання проблеми, мети і завдань проекту за критеріями SMART.

Другий день було присвячено представленню і обговоренню результатів домашньої роботи з опису проблеми, мети і завдань власних проектів, а також складанню плану, визначенню методів та результатів реалізації проекту.

Насиченим видався й третій день тренінгу. Учасники розглядали інструменти моніторингу та оцінки результатів проекту, особливості складання бюджету і роботи з донорами. Завершився тренінг видачею сертифікатів.

Колектив кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини ННІ фізичного виховання і спорту висловлює щиру подяку організаторам тренінгу за можливість отримати нові знання і навички, тренеру-консультанту Руслану Крапличу за спілкування і надані консультації, а всім колегам за плідну співпрацю!

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019