Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумки олімпіади з української мови

На факультеті української філології та соціальних комунікацій підведено підсумки олімпіади з української мови.

За словами Ліни Костенко, нації вмирають не від інфаркту –спочатку їм відбирає мову. І це справді так, бо мова – це найкраще надбання людства і найбільше його багатство. Сьогодні це знає, мабуть, кожен українець. Споконвіку ідентифікація етнічної належності відбувалася саме через мову. Максим Рильський закликав: «Як парость виноградної лози, плекайте мову. Пильно й ненастанно політь бур’ян». І в наш складний час ці слова поета не втратили своєї актуальності.

З метою формування в студентської молоді шанобливого ставлення до мови й грамотного її використання в ЛНУ імені Тараса Шевченка щороку проводять олімпіаду з української мови.

Нещодавно на факультеті української філології та соціальних комунікацій було проведено 1 тур загальноуніверситетської олімпіади з української мови та методики її викладання. В олімпіаді взяли участь студенти ІІ – ІV курсів. Завдання інтегративного характеру, що передбачали перевірку набутих знань, умінь і навичок, охоплювали матеріал, який студенти опрацювали на молодших курсах.

За результатами олімпіади переможцями стали:

Янович Анастасія, ІV – УА (науковий керівник Кравченко М.В.),

Горбань Анастасія, ІІ – УА (науковий керівник Клєщова О.Є.),

Дибка Юлія, ІІ – УА (науковий керівник Клєщова О.Є.).

 Вітаємо переможців!

Дякуємо всім учасникам олімпіади за любов до мови!

Бажаємо творчого натхнення і подальших перемог. Віримо, що рідна українська буде жити завдяки Вам, знавцям красного слова, патріотам своєї Батьківщини, майбутнім фахівцям, які з гордістю говорять: «Я пишаюся тим, що я українець! Я пишаюся тим, що я українка!»

За інформацією

кафедри української мови

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019