Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Гра-дослідження

27 лютого на базі Старобільської центральної районної бібліотеки відбулася гра-дослідження «Якби я був мером».

У заході взяли участь  команди Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів №3, Старобільської гімназії, КЗ «Старобільський медичний коледж» і студенти навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Команду представили: Михайло Влайков – кандидат в мери, та його чарівні помічниці – Євгенія Єрмоченко і Альбіна Кравченко.

Учасники змагалися за почесне звання мера у конкурсах: візитівка; передвиборча кампанія; переконай мене; відповіді на питання суддів.  Найцікавішим був конкурс «Переконай мене», в якому кандидати в мери зі своєю командою за лічені хвилини мали підготувати промову, аби переконати аудиторію у правильності завідомо невірного винесеного рішення. Візитівка також змусила усіх учасників проявити себе в якості і режисерів, і сценаристів, і акторів.

Море гумору, сміху та позитиву супроводжували гру. Звісно ж, на розгляд було винесено багато серйозних питань, які хвилюють молодь та й, взагалі, мешканців міста.

Члени журі запропонували всім командам бути учасниками в обговоренні питань щодо покращення Старобільщини в подальшому, взаємодіяти і вносити свої ідеї.

Між конкурсами розважали глядачів вихованці студії танцю «Шанс» і студентка навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Анастасія Руднєва. Анастасія підтримала команду виконанням енергетично сильної пісні і підкорила всіх глядачів своїм шармом.

За підтримки команди Михайло Влайков отримав почесне звання заступника міського голови з фінансово-економічних питань.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм натхнення, грандіозних ідей, захопливих проектів, невичерпної енергії,  невпинного руху до перемоги та творчих успіхів!

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019