Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Обмін досвідом

Співробітники ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ» обмінялися досвідом з учителями Старобільської ЗОШ II-III ступеня № 2.

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, яку проводять співробітники ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка». Профільна вища освіта, життєвий досвід та робота над собою створюють підґрунтя для цікавих та пізнавальних уроку.

Для обміну досвідом у нелегкій справі навчання молодого покоління, співробітники РЦПО запросили вчителів Старобільської загальноосвітньої школи І ступеня № 2. Бажання дізнатися щось цікаве виявили й небайдужі учні. Фахівці одразу вразили гостей. Наявність 3D-принтера в закладі освіти викликала здивування та захоплення у всіх присутніх.

Викладач інформатики та інформаційних технологій Михайло Третяк ознайомив присутніх з механізмом роботи 3D-принтера, і на практиці показав роботу цієї машини, виготовивши модель з пластикового матеріалу.

У кабінеті фізики інженер-електронщик Віталій Скиртач провів презентацію методів використання електронної дошки та запропонував учням долучитися до проведення лабораторної роботи з залученням сучасного професійного обладнання. Допитливі школярі одразу погодилися і вже за кілька хвилин із захопленням спостерігали, як прилади вимірюють тиск, вологість та температуру повітря у приміщенні.

Багато вражень викликало в учнів відвідування  гуртка авіамоделювання, що функціонує на базі відокремленого підрозділу. Екскурсію провів засновник і керівник гуртка Микола Курило. Невгамовні дітлахи з захопленням в очах роздивлялися планери та різномоторні моделі літаків.

Велике значення для педагогів має спілкування з колегами. Це дозволяє обмінятися досвідом, знайти нові, більш ефективні шляхи покращення якості освіти.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019