Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Професор ЛНУ – володар іменної премії

Професор ЛНУ увійшла до списку 30 найталановитіших молодих учених України 2017 року, а також стала володарем іменної премії від Верховної Ради України.

Професор кафедри фінансів, обліку і банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Федорівна Аверкина увійшла до списку 30 найталановитіших молодих учених України 2017 року та отримала іменну премію від Верховної Ради України.

Марина Федорівна ‒ доктор економічних наук, працює за темою забезпечення стійкого розвитку міст та агломерацій. Захистила докторську дисертацію в 32 роки.

У Марини Федорівни Аверкиної 115 наукових публікацій, 5 з яких у виданнях, що індексують в наукометричній базі SCOPUS.

Програми призначення іменних стипендій для молодих вчених надзвичайно потрібні в Україні. Це можно назвати публічним визнанням досягнень вченого, що є мотивацією для подальшої праці. Наукові дослідження фінансуються, як правило, за рахунок заробітної плати викладачів, тому ця стипендія є своєрідною компенсацією видатків вченого на проведення наукових досліджень.

Таку стипендію щорічно отримує 30 молодих вчених. Цьогоріч найбільше стипендій отримали дослідники технічних наук (10), найменше – історичних (1), ветеринарних (1) та філософських (1).

За інформацією НН ІЕБ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019